Vypnutí Adblue Caterpillar

Vypnutí Adblue Caterpillar

AdBlue emulator je kompletní odstavení - vypnutí systému adblue ze strojů Caterpillar.

Již nikdy nebudete muset řešit frustrující nouzový režim díky poruše systému Adblue. Naše řešení pokrývá veškeré problémy spojené s nefunkčností systému adblue a jeho komponent. Odpojení adblue systému nabízíme pro všechny typy strojů Caterpillar - rýpadla, nakladače, manipulátory, dampry, grejdry, skrejpry, dozery a silniční stroje. Stále častěji řešíme problémy našich zákazníků, kteří investovali nemalé finanční prostředky do opravy adblue, NOX senzorů, výměny EGR ventilů a stále tyto problémy se v nemalé míře objevují znovu a stále u pracovních strojů Caterpillar.

 

 

 • porucha Adblue pumpy
 • porucha Adblue senzoru
 • porucha senzoru NOX
 • porucha tlaku v systému adblue
 • nefunkční (shořelá) jednotka adblue

 

Vypnutí adblue systému a případně DPF- EGR nabízíme pro následující motory CAT

 • Odstranění - vypnutí adblue Caterpillar C3.3
 • Odstranění - vypnutí adblue Caterpillar C4.4
 • Odstranění - vypnutí adblue Caterpillar C6.6
 • Odstranění - vypnutí adblue Caterpillar C7.1
 • Odstranění - vypnutí adblue Caterpillar C9.3
 • Odstranění - vypnutí adblue Caterpillar C13
 • Odstranění - vypnutí adblue Caterpillar C15
 • Odstranění - vypnutí adblue Caterpillar C18

Nabízíme vypnutí adblue i dpf u Caterpillar, vypnutí EGR ventilu přeprogramováním řídící jednotky Caterpillar téměř u všech modelů této značky. Nouzový režim a snížený výkon motoru je u Caterpillar kritický a pracovní stroj defakto nelze použít. Navíc nouzový režim tzv. limp mode může přijít bez varování. Objednání náhradní řídící jednotky Adblue nebo ostatních částí tohoto systému jako jsou NOX senzor, podavač systému adblue, vstřikování adblue může trvat několik dní a bohužel i po výměně je né vždy vyhráno.


Nabízíme dočasné i trvalé vypnutí systému ADBLE, odstranění dpf a deaktivaci EGR ventilu a to i v případě, že systém ADblue je již zcela nefunkční a stroje Caterpillar jsou již v nouzovém - náhradním režimu s omezeným výkonem motoru. Odpojení Adblue systému probíhá v několika úrovních, vždy dle typu stroje a typu řídící jednotky motoru. Provedeme načtení celé konfigurace Caterpillar a následně dojde k vyřazení adblue případně další nastavení dle požadavků zákazníka. Řídící jednotka motoru Caterpillar je vždy zálohována, proto je vždy možné uvést pracovní stroj do původního stavu a kdykoliv zprovoznit a obnovit systém adblue. Po vyřazení adblue, dpf, egr Caterpillar pracuje na 100% výkonu motoru a na přístrojové desce nesignalizuje žádné závady spojené s odpojením adblue systému, případně dalších poruch spojených s DPF nebo EGR ventilem. Močovina se již do stroje netankuje a celý systém je možné i odpojit včetně čidel nox.

 

Pro deaktivaci, vyřazení systému AdBlue a jeho vypnutí v rámci systému používáme náš software a plně ručíme za jeho funkčnost. 

 

Přeprogramujeme řídící jednotku motoru a upravíme software. Po vypnutí SCR systému - ADBLUE se vypne nouzový - náhradní systém stroje. Na panelu přístrojové desky již nesvítí žádná závada. Po připojení diagnostiky systém AdBlue nevykazuje žádnou závadu. Močovina AdBlue se již do vozidla netankuje.

 

AdBlue emulator

Cena služby vypnutí AdBlue: od 35.990 Kč

Pro naše zákazníky jsme tu 24/7 365 dní v roce.
V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 776 555 212,  Máme nonstop pohotovostní linku na kterou je možné poslat SMS i ve večerních hodinách pro případ okamžitého nouzového výjezdu...
 
 
 
 

Zpět na výpis článků