AdBlue emulator / Software

Včetně montáže a řádného odzkoušení!

NEPRODÁVÁME LEVNÉ ČÍNSKÉ A POLSKÉ NEFUNKČNÍ ADBLUE EMULÁTORY

Nabízíme komplexní řešení v případě problémů se systémem ADBLUE. Vyvinuli jsme zařízení, které je schopné plně emulovat a nahradit systém ADBLUE, který se používá u nákladních vozidel, autobusů a dodávek.

Emulátor systému adblue nabízíme pro nákladní vozidla Iveco, Scania, Volvo, Daf, Man, Renault, Avia. Další skupinu tvoří zemědělské stroje, tedy adblue emulátor pro traktor, kombajn a další zemědělskou techniku. Adblue emulator byl vyvinut naší společností a to jak hardware tak softwarová emulace adblue.

Adblue emulátor je kódován přímo na VIN vozidla, proto garantujeme jeho 100% funkčnost a bezproblémový provoz vozidla. Systém Adblue se vypíná úpravou software v řídící jednotce motoru - softwarové vypnutí ad-blue, nebo pomocí přídavné jednotky - adblue emulátoru.

V případě, že je na vozidle porucha systému Adblue, defekt NOX senzoru, nefunkční čerpadlo Adblue, vadná řídící jednotky systému adblue, jsme schopni tento systém odstavit a emulovat jeho bezchybný provoz bez nutnosti opravy těchto komponent!

 

REFERENCE - Truck Adblue emulátory pro nákladní vozidla

   

 

REFERENCE - Agro Adblue emulátory pro zemědělskou techniku