Truck Adblue Emulator Renault EURO 6

Truck Adblue Emulator Renault EURO 6

AdBlue emulator Euro 6 je kompletní odstavení - vypnutí systému adblue na kamionech Renault s EURO6.

Již nikdy nebudete muset řešit frustrující náhradní (nouzový) režim díky poruše systému Adblue. Velkou nevýhodou náhradního - nouzového systému u Renault Truck EURO 6 je omezení rychlosti na 20km/h. Naše řešení pokrývá veškeré problémy spojené s nefunkčností systému adblue a jeho komponent.

 

 

 

 

  • porucha Adblue pumpy
  • porucha Adblue senzoru
  • porucha senzoru NOX
  • porucha tlaku v systému adblue
  • nefunkční (shořelá) jednotka adblue
  • libovolná porucha spojená se systémem adblue

Nabízíme jak hardwarové přídavné jednotky tak i deaktivaci adblue systému přímo v řídící jednotce motoru Renault Truck EURO6. Velmi často jsou našimi zákazníky lidé, kteří již investovali nemalé částky do opravy systému adblue a adblue stale nefunguje. Náhradní režim způsobený závadou adblue je poměrně častý a kromě peněz stojí i hodně času. Rychlostní omezení na 20 km za hodinu v případě nouzového režimu je nepoužitelné i jako doprava trucku do servisu Adblue. Díky kompletní deaktivaci a vypnutí systému adblue na truckách Renault EURO 6 se tak již nemusíte nikdy obávat sníženého výkonu motoru.


Vstupní diagnostika systémů je samozřejmostí  a na základě výstupu z diagnostiky motoru a celého adblue systému vyhodnotíme nejlepší způsob jak Vám pomoci. Přijedeme až za Vámi a náš technik provede odbornou montáž přímo u Vás. Následně se provede důkladné vyzkoušení funkčnosti. Na naše služby samozřejmě nabízíme záruku a garanci na (ne)funkčnost systému adblue. Jsme tu pro Vás 24/7 a jsme schopni za Vámi vyrazit i o půlnoci. Naše Adblue emulátory 100% fungují a v ceně je i montáž, instalace adblue emulátoru a tedy i jistota, že vozidlo je z hlediska funkčnosti perfektní.

 

Pro deaktivaci, vyřazení systému AdBlue a jeho vypnutí v rámci systému používáme náš software a hardware a plně ručíme za jeho 100% funkčnost. 

 

Po připojení našeho AdBlue emulatoru se vypne nouzový - náhradní systém kamionu Renault euro 6. Na panelu přístrojové desky již nesvítí žádná závada***. Po připojení diagnostiky systém AdBlue nevykazuje žádnou závadu. Močovina AdBlue se již do vozidla netankuje.

 

AdBlue emulator

Cena služby AdBlue emulator: od 24.990 Kč

Ušetříme Váš čas. Přijedeme k Vám a do cca 4h Renault Truck Euro 6 upravíme!
V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 776 555 212, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.
 
 
 
 

Zpět na výpis článků