Jak probíhá vypnutí AdBlue

AdBlue emulátor je zařízení nebo úprava software v řídící jednotce motoru, které plně nahradí funkčnost systému AdBlue v nákladních vozidlech a zemědělských strojích. V případě softwarové varianty dochází k vypnutí celého systému SCR - Adblue. Emulátor se zapojuje se dle typu vozidla do elektroinstalace na komunikační kabely. Po zapojení AdBlue emulátoru je možné kompletně odpojit veškeré komponenty systému adblue na vozidle, včetně řídící jednotky systému Adblue, Nox senzoru, čerpadla, teplotních sond apod.

V případě, že zákazník využije novější způsob odpojení Adblue, dojde k vyčtení řídící jednotky motoru. Následně jsou data v řídící jednotce upravena tak, aby systém SCR - Adblue včetně NOX senzorů nebyl vůbec využíván a systém se kompletně odstaví. Velkou výhodou deaktivace Adblue pomocí úpravy software přímo v ECU je ten, že se nemůže pokazit a úprava je doživotní. Pochopitelně zákazník vždy dostane originální software na datovém nosiči pro případ, kdyby chtěl systém Adblue znovu zprovoznit.

Naše zařízení je možné kdykoliv deaktivovat nebo odpojit. Po odpojení našeho zařízení je původní systém AdBlue opět v provozu (pokud je funkční). Náše zařízení je nastaveno přímo na jednotlivý typ vozidla a jeho VIN. Díky tomu na vozidle nesvítí žádné závady. Diagnostika vozidla je plně funkční a lze provádě jednotlivé testy akčních členů a nastavení. V případě, že vozidlo má již takzvaný odpočet do náhradního - nouzového režimu (limp mode) nebo se již v nouzovém režimu nachází, po zapojení adblue emulátoru je obnoven plná výkon vozidla.

S naším zařízením dochází ke snížení provozních nákladů, močovinu adblue již není potřeba tankovat. Na přístrojové desce vozidla jsme schopni nastavit požadované množství adblue dle požadavků zákazníka, zpravidla 50% - 75% náplně.

Instalace našeho AdBlue emulátoru / Software trvá dle typu kamionu a závad na vozidle v rozmezí 2 - 4 hodin.

Upozorňujeme: V případě deaktivace systému AdBlue se stává vozidlo nezpůsobilé pro provoz na pozemních komunikacích v celé Evropě, Severní Americe a zemích, kde je funkčnost systémů AdBlue vyžadována.

Tato služba je nabízena pouze a výhradně pro sportovní účely nebo pro použití v zemích, které nevyžadují funkční systém AdBlue.

AdBlue emulator

Cena služby AdBlue emulator: od 12.990 Kč

Ušetříme Váš čas. Přijedeme k Vám a do cca 4h vůz upravíme!
V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 776 555 212, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.